forum 75 Brygady Zwiadowczo - Szturmowej

forum 75 brygady zwiadowczo szturmowej


#1 2013-02-09 13:42:05

Maly

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 3
Punktów :   

Koalicja CzW-75 BZS

Witam, ja piszę w związku z tą koalicją, o której mogliście rozmawiać już z Dawkiem.
Mianowicie mnie interesuje taka koalicja, w której będziemy organizować razem
strzelanki, treningi oraz zloty. Wyobrebnili byśmy dowództwo oraz stopnie podoficerskie.
Tak samo było by z naszywką zrobilibyśmy 1 naszywkę najlepiej na prawe ramię, które by
oznaczało koalicje a reszte naszywek to już według uznania. Czy bylibyście chętni na takie coś?
Tzn. żeby lepiej to przedstawić to lepiej pogadać na strzelance niż przez forum ale pytam tak tylko wstępnie.

Offline

#2 2013-02-09 14:30:17

 Voodoo

Zastępca dowódcy

Skąd: 34U 575433E 5602547N
Zarejestrowany: 2012-02-21
Posty: 15
Punktów :   

Re: Koalicja CzW-75 BZS

Witam. My też jesteśmy zainteresowani koalicją. Co do treningów i innych spotkań w ramach koalicji (wspólne obozy czy chociażby zwiady nocne) można by organizować przykładowo jedno spotkanie na 2 miesiące (częstość do uzgodnienia) raz w Stalowej, a raz w Janowie. Myśleliśmy też nad uczeniem się wspólnej taktyki i wprowadzeniem takich samych znaków ręcznych. Naszywki jeszcze się uzgodni. Jednak co do stopni podoficerskich to osobiście wolałbym ich nie wprowadzać (w końcu żołnierz musi na nie ciężko zapracować) tylko przykładowo wprowadzić podział taki jaki jest u nas:
* rekrut
* strzelec
* starszy strzelec
* operator
* starszy operator
Dowództwo tworzyli by dowódcy i zastępcy obu grup, którzy by mieli zastrzeżone dla dowództwa stopnie starszego operatora. Oczywiście wszystko jest do ugadania i myślę, że obie ekipy wyjdą dobrze na takiej koalicji.

Offline

#3 2013-02-09 14:32:28

Maly

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 3
Punktów :   

Re: Koalicja CzW-75 BZS

i to mi sie podoba:) konwersacja na ten temat:) sluchaj mamy zamiar robic strzelanke we wtorek, dalibyscie rade skolowac ludzi i teren bysmy wpadli do was i by sie pogadalo dokladnie na ten temat w szerszym gronie?

Offline

#4 2013-02-09 18:16:03

 Voodoo

Zastępca dowódcy

Skąd: 34U 575433E 5602547N
Zarejestrowany: 2012-02-21
Posty: 15
Punktów :   

Re: Koalicja CzW-75 BZS

Ja jestem chory, więc odpadam. Musiałbym pogadać z resztą ekipy czy by byli chętni ale wątpie bo każdy u nas ma stockową gumkę hopa i jak będzie tak jak do tej pory to ze strzelania nici. Teren to jak byście chcieli to myślę, że TBAN chociaż słyszałem, że to teren prywatny.

Offline

#5 2013-02-09 18:26:31

Maly

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 3
Punktów :   

Re: Koalicja CzW-75 BZS

mamy 2 tyg ferii więc myślę że uda nam się spotkać i pogadać lub odezwij się na fejsie:)

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.poradnikrpg.pun.pl www.archeologia-ul-2010.pun.pl www.goracepiatki.pun.pl www.anielskametanoia.pun.pl www.plemieduchow.pun.pl